تماس با ما

اطلاعات تماس

تماس با کاسپین لیچ

 

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با کاسپین لیچ، بخش پرسش های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

 

رسیدگی به شکایات  و انتقادها

 

کاربر گرامی ، چنانچه از نحوه ارائه خدمات  کاسپین لیچ  ،فروش، پشتیبانی ، عدم انجام صحیح وظایف ،اطاله در رسیدگی و یاعدم پاسخگویی یا ضعف در ارائه خدمات خود دارید میتوانید شکایات  و یا اطلاعات خود را از طریق فرم زیر  ارسال نمایید تا وفق مقررات به انها رسیدگی شود .برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@caspianleech.ir ایمیل ارسال کنید .

 

کاربر گرامی
نظرات، پیشنهادات و انتقادات مفید و ارزشمند شما در هر بخش از فعالیت ها ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف محصولات و خدمات یاری خواهد رساند. لذا هرگونه پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با واحد های مختلف کاری، عملکرد کارمندان، فروش، پشتیبانی و … را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا در حداقل زمان توسط مدیران ارشد و مدیریت عامل بررسی گردد تا در تصمیم گیری های خرد و کلان مجموعه لحاظ گردد.
با تشکر


روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی، کاسپین لیچ هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، به شرح زیر است:

  • ۱ فروردین
  • ۱۳ فروردین
  • ۱۴ خرداد
  • ۸ مهر
  • ۹ مهر
  • ۱۸ آبان
  • ۲۶ آبان
  • ۲۲ بهمن

 

تلفن تماس و فکس:  -09198230093- 09198230092 - 08132154774 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

" توجه داشته باشید که 09198230092 تنها شماره‌ ای است که کاسپین لیچ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کاسپین لیچ ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کاسپین لیچ (زالو کاسپین )است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

همچنین 50002060700  سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه کاسپین لیچ را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. "

آدرس : همدان - ملایر - روستای حسین آباد شاملو جنب بانک ملی


توسط این فرم می توانید پیام خود را برای ما ارسال و با ما در تماس باشید.

تماس با ما

نام شما:*

ایمیل : *

موضوع پیام:*

متن پیام:*


captcha